791 428 216

Fotowoltaika Lubin

Najtańsze instalacje fotowoltaiczne w Lubinie

O firmie
Fotowoltaika Lubin

Solarikon - najtańsza energia pod słońcem!

Witaj na stronie naszej firmy, która specjalizuje się w fotowoltaice. Nasza firma jest liderem na rynku energii odnawialnej i oferuje najwyższej jakości rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy szeroką gamę produktów związanych z fotowoltaiką, takich jak panele słoneczne, inteligentne systemy fotowoltaiczne, magazyny energii, inwertery oraz cały zakres usług związanych z projektowaniem, dostarczaniem, instalacją i serwisem. Nasze panele słoneczne są wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje nie tylko ich trwałość, ale również wysoką wydajność. Oferujemy panele słoneczne o różnych parametrach, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym panelom fotowoltaicznym możesz zacząć korzystać z energii słonecznej i przyczynić się do ochrony środowiska oraz oszczędzania na rachunkach za energię elektryczną. Oprócz paneli słonecznych oferujemy również inteligentne systemy fotowoltaiczne, które pozwalają na zdalne zarządzanie energią i optymalne wykorzystanie energii słonecznej. Nasze systemy fotowoltaiczne są wyposażone w technologię smart, co umożliwia kontrolowanie produkcji energii elektrycznej i dostosowywanie jej do bieżących potrzeb. Dzięki temu można uzyskać maksymalną wydajność i zminimalizować koszty. Nasze systemy magazynowania energii pozwalają na wykorzystanie energii słonecznej wtedy, gdy jest ona potrzebna, nawet gdy nie ma światła słonecznego. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać energię ze słonecznych paneli i zminimalizować koszty energii z sieci energetycznej. Nasza firma oferuje także pełen zakres usług związanych z projektowaniem, instalacją oraz serwisem paneli fotowoltaicznych. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, aby zaprojektować i zamontować system fotowoltaiczny, który będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie pozwoli nam na znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zacząć korzystać z energii słonecznej już dziś.

Panele fotowoltaiczne Lubin
Etapy realizacji - krok po kroku
Instalacje fotowoltaiczne Lubin
Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin
Panele fotowoltaiczne Lubin

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Panele fotowoltaiczne Lubin

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Panele fotowoltaiczne Lubin

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie około 4,5% RRSO. Również na miejscu obliczymy wysokość rat które najczęściej nie przekraczają rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne Lubin

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Panele fotowoltaiczne Lubin

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi najczęściej 10-15 lat, a na gwarantowany uzysk mocy z paneli nawet na 30 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne w poznaniu budujemy na najlepszych podzespołach

Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin

Technologia smart

Technologia smart w fotowoltaice to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia zdalne zarządzanie energią oraz optymalne wykorzystanie energii słonecznej. Dzięki zastosowaniu inteligentnych systemów fotowoltaicznych możliwe jest kontrolowanie produkcji energii elektrycznej oraz dostosowywanie jej do bieżących potrzeb, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności oraz minimalizację kosztów. Inteligentne systemy fotowoltaiczne wykorzystują technologię smart, co umożliwia zdalne zarządzanie energią ze słonecznych paneli oraz kontrolowanie produkcji energii elektrycznej. Dzięki temu można dostosować produkcję energii słonecznej do bieżących potrzeb i zapewnić maksymalną wydajność. Innowacyjne inwertery fotowoltaiczne również stanowią element technologii smart w fotowoltaice. Inwertery te pozwalają na przetwarzanie energii ze słonecznych paneli w taki sposób, aby była ona dostępna w sieci energetycznej oraz kontrolowanie produkcji energii słonecznej i dostosowywanie jej do bieżących potrzeb. Systemy magazynowania energii również stanowią element technologii smart w fotowoltaice. Pozwalają one na wykorzystanie energii słonecznej wtedy, gdy jest ona potrzebna, nawet gdy nie ma światła słonecznego. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać energię ze słonecznych paneli i zminimalizować koszty energii z sieci energetycznej. Wszystkie te elementy technologii smart w fotowoltaice są ze sobą powiązane, co umożliwia osiągnięcie maksymalnej wydajności i efektywności w produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niezależności energetycznej oraz ochrona środowiska naturalnego. Technologia smart w fotowoltaice pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności oraz minimalizację kosztów, co czyni ją nie tylko innowacyjną, ale również ekonomiczną. 

Panele fotowoltaiczne Lubin Panele fotowoltaiczne Lubin

dotacja 5000 zł

Fotowoltaika Lubin
6000+
instalacje fotowoltaiczne Lubin

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Mój Prąd" - to aż 6000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Mój Prąd" skierowany jest do osób fizycznych które produkują prąd na własne potrzeby. Wsparciem objęte są instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Dopłata należy się każdemu i nie trzeba spełaniać żadnych dodatkowych formalności. 

Ulga podatkowa 12-32%

Fotowoltaika Lubin
32%+
instalacje fotowoltaiczne Lubin

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 50 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 100 tysięcy złotych na małżeństwo. 

SOLARIKON - FOTOWOLTAIKA Lubin

Kompleksowa usługa montażu paneli fotowoltaicznych w Lubinie i okolicy

Nasza firma oferuje panele słoneczne o wysokiej wydajności i trwałości, wykonane z najlepszych materiałów. Dostarczamy panele słoneczne o różnych parametrach, dostosowane do różnych potrzeb naszych klientów. Nasze panele fotowoltaiczne umożliwiają wykorzystanie energii słonecznej, co pozwala na oszczędności na rachunkach za energię elektryczną oraz przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Oferujemy również kompleksowe usługi związane z instalacją systemów fotowoltaicznych. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, aby zaprojektować i zamontować system fotowoltaiczny, który będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajduje się także montaż magazynów energii oraz inteligentnych systemów fotowoltaicznych, które pozwalają na zdalne zarządzanie energią i optymalne wykorzystanie energii słonecznej. Dbamy o jakość naszych usług, dlatego korzystamy z najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii, aby zapewnić naszym klientom nie tylko najwyższą jakość, ale również bezpieczeństwo. Nasze instalacje fotowoltaiczne są wykonywane przez wykwalifikowany personel, posiadający wszelkie wymagane certyfikaty i uprawnienia. Ponadto, nasza firma oferuje profesjonalny serwis oraz regularne przeglądy systemów fotowoltaicznych, co pozwala na utrzymanie ich w najlepszym stanie technicznym i zapewnia długą żywotność. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie pozwoli nam na znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zacząć korzystać z energii słonecznej już dziś.

Panele fotowoltaiczne Lubin

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie - 4,5% RRSO
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Panele słoneczne w Polsce

Panele słoneczne a pogoda w Polsce

Panele słoneczne są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dzięki czemu znajdują się w wielu krajach Europy. Niezwykle rozwinięta fotowoltaika znajduje się w Skandynawii, a w Niemczech wykonano ponad 4 miliony mikroinstalacji fotowoltaicznych. Niska w stosunku do innych europejskich krajów liczba zamontowanych paneli w Polsce, nie wynika z warunków pogodowych, lecz z braku sprzyjającego prawa, które na szczęście uległo zmianom w 2015 roku, przez co ilość instalacji z roku na rok wzrasta.

Rozliczenie z Energetyką

Energia wytworzona przez instalację w ciągu dnia wystarcza na tyle, że nie musisz za nią płacić. Z kolei nadwyżka wytworzonej energii gromadzona jest w sieci działającej jak akumulator, którą możesz wykorzystać wieczorem i w nocy. To wszystko sprawia, że do zapłacenia będą jedynie opłaty stałe, bez płacenia za energię i przesył. Wpływa na to również fakt, że niedobór wytwarzanej energii podczas pory zimowej równoważony jest przez jej nadwyżkę podczas sezonu letniego.

Czy to się opłaca?

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem paneli fotowoltaicznych. Szybki i dynamiczny rozwój technologii oraz dobrze rozwinięta gałąź przemysłu związana z fotowoltaiką zapewnia spadek cen instalacji fotowoltaicznych przy jednoczesnym utrzymaniu ich wysokiej wydajności. Wpływ zastosowania takich instalacji widoczny jest przy opłatach za prąd, pozwalając na uzyskanie oszczędności na energii oraz uniezależnienie od podwyżek jej cen.

FOTOWOLTAIKA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – Fotowoltaika 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Wybierz miasto

SOLARIKON - Armanda Sp. z o.o.

791 428 216

szymon@solarikon.pl

Lubin